اولین آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای ویژه بانوان در شهر انبارالوم افتتاح شد


به مناسبت گرامیداشت هفته ملی مهارت افتتاحیه اولین آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ویژه بانوان در رشته های صنایع پوشاک و صنایع چرم،پوست و خز در شهر انبارالوم افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آق قلا، به مناسبت گرامیداشت هفته ملی مهارت افتتاحیه اولین آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ویژه بانوان در رشته های صنایع پوشاک و صنایع چرم،پوست و خز با حضور حاج آخوند امدادی امام جمعه اهل تسنن، توماج فرماندار شهرستان،گلی پور معاون آموزش پژوهش وبرنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای،بخشدار بخش وشمگیر،شهردار، رئیس شورای اسلامی انبارالوم و مدیران شهرستان آق قلا در شهر انبار الوم افتتاح گردید.
توماج ضمن تبریک فرا رسیدن هفته ملی مهارت گفت: آموزش های فنی و حرفه ای یاری رسان اقشار مختلف جامعه به ویژه بانوان بوده و در این مسیر موفقیت هایی را در جهت ایجاد اشتغال و پایدار سازی در آمد بانوان کسب نموده است و ضمن تقدیر از مسئولین این امر حمایت خود را در زمینه گسترش بخش خصوصی اعلام نمودند.
در ابتدا گلی پور ضمن خوش آمدگویی گفت: یکی از سیاست های سازمان آموزش فنی و حرفه ای،گسترش و حمایت بخش خصوصی است که این حوزه را میتوان بعنوان بازوان توانمند آموزش فنی و حرفه ای در جهت ایجاد اشاعه فرهنگ مهارت آموزی و همچنین به عنوان بستری برای ایجاد شغل دانست.
شایان ذکر است شهرستان آق قلا دارای 6 آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد می باشد.
 
تعداد بازدید کل :‌426
دوشنبه 31 شهریور سال 1399
مصادف با 1442/02/03 هجری قمری
مصادف با 2020/09/21 میلادی

: مناسبت امروز
ولادت حضرت امام محمد باقر ع - آغاز جنگ تحمیلی - آغاز هفته ی دفاع مقدس