یکی از نقش های مهم و کلیدی سازمان فنی و حرفه ای کشور تربیت نیروی کارآفرین می باشد


به مناسبت هفته ملی مهارت و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای آق قلا پیش از خطبه های نمازجمعه اهل سنت شهر آق قلا در خصوص سیاست های کلی سازمان فنی و حرفه ای کشور سخنرانی کرد ودر خصوص برنامه های مرکز آموزش فنی و حرفه ای سخنرانی نمودند.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آق قلا، امام جمعه شهر آق قلا حاج آخوند میهن در خطبه های نماز ضمن گرامیداشت هفته ملی مهارت و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای و تشکر از زحمات و فعالیت پرسنل این مرکز فرمودند : اشاره ما به جوانان است به قشری که آینده ساز تلقی میشوند.باید این قشر در کنارفراگیری علم و تعلیم و تعلم بدنبال کسب مهارت باشند اتفاقات سیل اخیر نشانگر این بود که آموزش های فنی و حرفه ای چطور توانست یاری رسان مردم باشد و مراتب قدر دانی را از این اکیپ های جهت خدمات رسانی به مردم سیل زده عنوان نمودند.
محمد الازمنی رئیس این مرکز پیش از خطبه های نمازجمعه، ضمن گرامیداشت هفته ملی مهارت و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای گفت: آموزش های فنی و حرفه ای یکی از نقش های مهم و حیاتی اقتصاد جامعه را ایفا می کند و آن نقش کارآفرینی است. در تعریف کارآفرینی بدنبال شناخت شرایط تهدید با وجود ابتکار و خلاقیت آن را به فرصتی تبدیل خواهد کرد و  آموزش های فنی و حرفه ای یک فرصت است برای تهدیداتی چون معضل بیکاری.
در پایان الازمنی ضمن تقدیر از مردم شریف نماز گزار در جایگاه میز خدمت جهت پاسخ گویی به در خواست و سوالات نماز گزارن حاضر شد
 
تعداد بازدید کل :‌468
شنبه 29 شهریور سال 1399
مصادف با 1442/02/01 هجری قمری
مصادف با 2020/09/19 میلادی

: مناسبت امروز
-