تفاهم نامه سه جانبه فی مابین مرکز آموزش فنی و حرفه ای، اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی های غیردولتی شهرستان آق قلا اجرایی می شود


 درراستای نیازسنجی آموزشی و معرفی افراد جویای مهارت وآماده سازی جهت ورود به بازار کار، جلسه ای با حضور الازمنی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای ، رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ومدیران دفاتر مشاوره شغلی و دفاتر کاریابی شهرستان آق قلا برگزارگردید.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آق قلا، درهمین راستا مقرر گردید مرکز آموزش فنی و حرفه ای و دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی شهرستان افراد جویای مهارت را شناسایی و جهت معرفی به مرکز آموزش فنی و حرفه ای به منظور گذراندن دوره های آموزشی همکاری لازم را انجام دهد.

الازمنی گفت: دوره های آموزشی براساس سفارش بازارکار ارائه می شود وکارفرمایان با سفارش نیروی کارماهر مورد نیاز برای اشتغال در واحد تولیدی خود به دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی های غیردولتی مراجعه کنند.
وی در ادامه تصریح کرد: فارغ التحصیلان بیکار فاقد مهارت نیز که از سوی دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی های غیردولتی معرفی می شوند می توانند براساس این تفاهم نامه آموزش های مهارتی لازم را درمرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بگذرانند و آماده جذب در در بازار کار شوند.

از مهمترین موضوعات و اقدامات این تفاهم نامه، همکاری و تعامل دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی های غیردولتیبا مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان در خصوص معرفی متقاضیان آموزش های مهارتی، آموزش افراد جویای کار در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان به منظور ارائه مهارت های لازم، تهیه بانک اطلاعات از مهارت آموختگان سال های گذشته جهت معرفی به دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی های غیردولتی به جهت فراهم آوردن بستری برای اشتغال آنان، می باشد.

تعداد بازدید کل :‌514
دوشنبه 31 شهریور سال 1399
مصادف با 1442/02/03 هجری قمری
مصادف با 2020/09/21 میلادی

: مناسبت امروز
ولادت حضرت امام محمد باقر ع - آغاز جنگ تحمیلی - آغاز هفته ی دفاع مقدس