جلسه شورای نظارت، ارزیابی و گسترش آموزشی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای آق قلا برگزار شد


رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای فنی و حرفه ای آق قلا از برگزاری جلسه شورای نظارت ، ارزیابی و گسترش آموزشی در این مرکز خبر داد .
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای آق قلا، محمد الازمنی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای آق قلا با اعلام این خبر گفت : در راستای بررسی وضعیت آموزشی مرکز و استفاده از نظرات و پیشنهادات همکاران و همچنین ارائه راهکارهای پیشنهادی در خصوص کیفیت بخشی به آموزشها، جلسه شورای نظارت ، ارزیابی و گسترش آموزش در این مرکز برگزار شد .
الازمنی با اشاره به لزوم هم افزایی مربیان و ارتقاء کیفیت آموزش افزود : هم افزایی منجر به کیفیت بخشی به آموزش می‌شود و عملکرد کارکنان را ارتقا میدهد از این رو این جلسه به منظور تعامل دوسویه و دریافت پیشنهادات، انتقادات و راهکارهای مطرح شده از سوی مربیان و همچنین تجزیه و تحلیل و مرور سیاستهای جدید سازمان آموزش فنی و حرفه ای برگزار شد .
وی عنوان کرد : ضروری است تا برای ارائه آموزش ها در بخش های مختلف آموزشی و تنوع بخشی به آموزش ها و ارائه رشته های بازارمحور بر اساس سیاست ها و برنامه های سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور اقدام شود .
الازمنی خاطرنشان کرد : در این جلسه نقاط ضعف و قوت آموزش های ارائه شده در بخشهای مختلف بررسی گردید و بر ضرورت ارتقاء و بهره وری آموزشی مربیان تاکید شد .
وی ضمن تاکید بر لزوم فراگیری رشته های جدید با توجه به نیاز واقعی بازار کار و آموزش های بومی جلسه شورای نظارت، ارزیابی و گسترش آموزشی در مرکزآموزش فنی و حرفه ای آق قلا برگزار شده است.
 
تعداد بازدید کل :‌522
دوشنبه 31 شهریور سال 1399
مصادف با 1442/02/03 هجری قمری
مصادف با 2020/09/21 میلادی

: مناسبت امروز
ولادت حضرت امام محمد باقر ع - آغاز جنگ تحمیلی - آغاز هفته ی دفاع مقدس